ציוד לבייבי – המומלצים שלי מאמזון Amazon

Updated: Dec 10, 2019

חלק מהדברים הזמנתי לפני הלידה וחלק כבר אחרי, כל המוצרים שהחלטתי להמליץ אליהם פשוט מעולים לדעתי


תיק החתלה


וואו היה לנו ממש ממש קשה לבחור תיק החתלה, ואני אומרת לנו כי אני ובעלי בחרנו ביחד שיהיה נוח לשנינו. אני מאוד רציתי תיק גב שלא יהיה נשי מידיי ולא גברי מידיי ושיהיה מספיק גדול ונוח לשימוש. ואז בעלי מצא את התיק הזה, מאוד התלבטנו אבל עכשיו אחרי ארבע חודשים איתו אני ממש ממש שמחה שקנינו אותו! הוא ממש נוח על הגב ויושב מעולה על העגלה וממש קל למצוא בו כל דבר.


תיק החתלה: https://amzn.to/2P9UpI9

מזרן החתלה


בארץ ראיתי רק את המשטחי החתלה המרובעים הגדולים והייתה לי שידה שאני ממש אוהב שקנינו באיקאה ולא רציתי להחליף אותה, רציתי פשוט לעשות ממנה פינת החתלה, ואז מצאתי באמזון את המשטח הזה והוא פשוט שיושב בצורה מושלמת על השידה שלי, הוא גם ממש נוח ולא תופס המון מקום.

מזרן החתלה: https://amzn.to/2rygBCT

הזמנתי לו גם כיסויי ממש ממש נעים כיסוי למשטח החתלה: https://amzn.to/3553asF

מושב תינוק לאמבטיה


בהתחלה קנינו את ה”צופי” וממש לא היה לנו נוח עם זה, הוא היה כל כך קטן והרגשנו שהראש שלו לא יושב טוב בפנים. מאוד התלבטנו מה להזמין ואז ראיתי את המוצר המגניב הזה, מהרגע שקיבלנו את המושב אמבטיה הזה הזמן אמבטיה עם ניל נהיה מושלם! לניל היה ממש נוח בפנים, הוא לא החליק והיה ממש שמח, ואנחנו לא פחדנו שהוא יצלול למים בטעות


מושב תינוק לאמבטיה: https://amzn.to/2RDSY6D

מנורת לילה מנגנת


אחת הקניות השוות שלי, גם המנורה ממש מתוקה וגם יש בה כל כך הרבה דברים שזה מדהים! אפשר לשלוט על עוצמת האור והקול, יש 4 מנגינות ו4 צלילים / רעשים כמו מפיעמות לב וכאלה והיא גם יכולה להאיר כוכבים על התקרה!

המנורה הזאת הצילה אותי כהשייתי צריכה להחליף חיתול בלילה ורציתי שיהיה אור ממש קטן גם כשניל מתחיל להיות עצבני באמצע ההחלפה אני ישר שמה לו מוזיקה והוא מפסיק לבכות. היום הוא כבר כל כך התרגל שהוא ממש שמח כשאני מפעילה לו את המוזיקה אפילו כשאנחנו סתם בחדר.


מנורת לילה מנגנת: https://amzn.to/2sap2UV

משטחי החתלה רב פעמיים


מאוד לא רציתי להשתמש במשטחי החתלה החד פעמיים, אז מצאתי את המשטחים האלה, הם גדולים ונוחים ואני פשוט משתמשת בהם בכל רחבי הבית ובחוץ. מכבסת אותם במכונת כביסה בקלות


משטחי החתלה רב פעמיים: https://amzn.to/2RGrZXY

משפך לאמבטיה של סקיפ הופ


אחד המוצרים החמודים שנתקלתי בהם, העיצוב פשוט וכל כך יפה ונוח. בדירה שלנו יש מקלחת ולא אמבטיה אז אנחנו משתמשים באמבטיית פלסטיק לקטנצ’יק אז כשניסיתי להשתמש במשפך היה לי ממש קשה כי לא היה מספיק מקום להכניס אותו לתוך המים, זה היה אפשרי אבל פשוט לא הכי נוח. אז לקחתי את זה לבית של אמא שלי כי לה יש אמבטיה ושם אנחנו משתמשים בזה כל הזמן וזה ממש נוח, הכמות מים שזה מכיל ממש גדולה.

ולכן למראת שלאמבטיית פלסטיק שלי זה לא התאים אני רוצה להמליץ לכל אלה שיש להן אמבטיה רגילה בבית על המוצר המתוק הזה 🙂


משפך לתינוק לאמבטיה: https://amzn.to/2Pwhjsd

488 views