המומלצים שלי מאייהרב iHerb – טיפוח פנים

Updated: Dec 10, 2019

AHA 7 לניקוי נקבוביות


מה שתאכלס המוצר הזה עושה הוא מקטין נקבוביות, מבהיר, מנקה ומחדש את העור. שמעתי שהשימוש במוצר הזה מומלץ רק לאנשים עם אור בהיר, בגלל שהוא “מבהיר” ויכול לגרום לכתמים אצל אנשים עם עור שחום. הוא מכיל AHA וחומצה גליקולית, זה אולי נשמע מלחיץ אבל זה בכמויות מאוד נמוכות ולא מסוכנות.


המוצר הזה עושה עבודה נהדרת, אחרי שניקינו את הפנים טוב טוב פשוט מורחים שכבה דקה ונותנים לזה להתייבש, אחרי שזה יבש כדאי למרוח קרם פנים טוב כדי לתת לחות. אני עושה את זה פעמיים בשבוע ואז משלימה עוד פעמיים עם המוצר הבא ברשימה (BHA)


עם הבקבוק מגיעות ההנחיות לשימוש, ממליצה לקרוא אותן טוב ולהשתמש רק לפי ההוראות.


https://iherb.co/4rhzShqh

BHA לניקוי שחורים


המוצר הזה והמוצר הקודם משלימים אחד את השני, המוצר הזה דואג ל”שחורים” והמוצר הקודם דואג לנקבוביות. מה שהמוצר הזה עושה זה שהוא מייבש את השחורים, מוריד את העור המת ומנקה את הפני.


https://iherb.co/2wjUBDRH

חמאת שיאה


חמאת שיאה עושה פלאים! גיליתי את זה לפני כמה חודשים כשחזרתי ממילאנו והפרצוץ שלי היה ממש יבש בגלל הקור. פשוט מרחתי חמאת שיאה על הפנים לפני השינה במשך יומיים והכל עבר! אומרים שזה טוב להכל, יובש, סימני מתיחה, עור מגורה, קמטים וצלקות. היום אני משתמשת בזה אחרי שאני שמה את ה BHA וה AHA7 והפנים שלי נראים נהדר


חמאת שיאה: https://iherb.co/4bSe33wG

שפתון חמאה אורגנית לשפתיים


יש לי בעיית שפתיים קשה, כל פעם שקצת קר או חם מידיי השפתיים שלי ממש מתייבשות וניסדקות וכשהשפתיים שלי ייבשות אני מתחילה לפצועה אותן ואז הן כואבות וזה נראה ממש נורא.

אני מסתובבת כל הזמן עם שפתון אבל זה אף פעם לא מספיק ולפעמים מייבש עוד יותר את השפתיים ניסיתי המון חברות ושום דבר לא היה מספיק טוב עד שמצאתי את המוצר הזה!


עם השפתונים הרגילים הייתי צריכה להשתמש מלא פעמים במהלך היום, ועם השפתון הזה אני משתמשת פעם אחת אולי פעמיים וזה מספיק הוא נותן את הלחות הנדרשת לשפתיים שלי והן מחלימות הרבה יותר מהר


שפתון חמאה אורגנית לשפתיים: https://iherb.co/3Dm8KpJk

מדבקות לטיפול נקודתי בחצ’קונים ואקנה


כל כך שימושי! אם יש לי חצ’קון ממש מציק על הפנים ואני רוצה להעלים אותו מהיום למחר אני פשוט שמה מדבקה אחת למשך הלילה על החצ’קון והחומר במדבקה מייבש אותו לגמרי! לא הייתי משתמשת בזה על בסיס יום יומי, אבל פעם ב.. כשממש צריך זה מעולה


מדבקות לטיפול נקודתי בחצ’קונים ואקנה: https://iherb.co/3W9NuSSE

249 views